🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Men's Compass Logo Polo Shirt Grey Size S
| Brand | Stone Island |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Never Worn - With Tags |
| Style | Polo Shirt |
| Size | S |
| Material | Cotton |
| Comes With | Tags |
| Colour | Grey |
| Length | 66cm |
| Should To Shoulder | 41cm |
| Pit To Pit | 49cm |
| SKU | 353363 |
$44.30
Original: $126.56
-65%Men's Compass Logo Polo Shirt Grey Size S—
$126.56
$44.30More Images










Men's Compass Logo Polo Shirt Grey Size S
| Brand | Stone Island |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Never Worn - With Tags |
| Style | Polo Shirt |
| Size | S |
| Material | Cotton |
| Comes With | Tags |
| Colour | Grey |
| Length | 66cm |
| Should To Shoulder | 41cm |
| Pit To Pit | 49cm |
| SKU | 353363 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Stone Island |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Never Worn - With Tags |
| Style | Polo Shirt |
| Size | S |
| Material | Cotton |
| Comes With | Tags |
| Colour | Grey |
| Length | 66cm |
| Should To Shoulder | 41cm |
| Pit To Pit | 49cm |
| SKU | 353363 |
























