š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Men's Connect The Dots Jumper Black Size XS
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Jumper |
| Size | XS |
| Material | Cotton |
| Colour | Black |
| Length | 64cm |
| Should To Shoulder | 47cm |
| Pit To Pit | 54cm |
| SKU | 338170 |
$519.57
Men's Connect The Dots Jumper Black Size XSā
$519.57
More Images








Men's Connect The Dots Jumper Black Size XS
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Jumper |
| Size | XS |
| Material | Cotton |
| Colour | Black |
| Length | 64cm |
| Should To Shoulder | 47cm |
| Pit To Pit | 54cm |
| SKU | 338170 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Jumper |
| Size | XS |
| Material | Cotton |
| Colour | Black |
| Length | 64cm |
| Should To Shoulder | 47cm |
| Pit To Pit | 54cm |
| SKU | 338170 |
























