š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Men's Corduroy Embroidered Logo OverShirt Blue Size M
| Brand | Stone Island |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | OverShirt |
| Size | M |
| Material | Cotton |
| Colour | Blue |
| Length | 68cm |
| Should To Shoulder | 41cm |
| Pit To Pit | 50cm |
| SKU | 366356 |
$51.29
Original: $146.54
-65%Men's Corduroy Embroidered Logo OverShirt Blue Size Mā
$146.54
$51.29More Images









Men's Corduroy Embroidered Logo OverShirt Blue Size M
| Brand | Stone Island |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | OverShirt |
| Size | M |
| Material | Cotton |
| Colour | Blue |
| Length | 68cm |
| Should To Shoulder | 41cm |
| Pit To Pit | 50cm |
| SKU | 366356 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Stone Island |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | OverShirt |
| Size | M |
| Material | Cotton |
| Colour | Blue |
| Length | 68cm |
| Should To Shoulder | 41cm |
| Pit To Pit | 50cm |
| SKU | 366356 |
























