🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Men's Corduroy Embroidered Logo OverShirt Cream Size M
| Brand | Stone Island |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | OverShirt |
| Size | M |
| Material | Cotton |
| Colour | Cream |
| Length | 65cm |
| Should To Shoulder | 41cm |
| Pit To Pit | 50cm |
| SKU | 366357 |
$41.96
Original: $119.90
-65%Men's Corduroy Embroidered Logo OverShirt Cream Size M—
$119.90
$41.96More Images








Men's Corduroy Embroidered Logo OverShirt Cream Size M
| Brand | Stone Island |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | OverShirt |
| Size | M |
| Material | Cotton |
| Colour | Cream |
| Length | 65cm |
| Should To Shoulder | 41cm |
| Pit To Pit | 50cm |
| SKU | 366357 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Stone Island |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | OverShirt |
| Size | M |
| Material | Cotton |
| Colour | Cream |
| Length | 65cm |
| Should To Shoulder | 41cm |
| Pit To Pit | 50cm |
| SKU | 366357 |
























