🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Men's Crinkle Reps Hooded Down Jacket Black Size XXXL
| Brand | Stone Island |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | XXXL |
| Material | Polyamide |
| Colour | Black |
| Length | 78cm |
| Should To Shoulder | 58cm |
| Pit To Pit | 70cm |
| SKU | 369941 |
$526.23
Men's Crinkle Reps Hooded Down Jacket Black Size XXXL—
$526.23
More Images












Men's Crinkle Reps Hooded Down Jacket Black Size XXXL
| Brand | Stone Island |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | XXXL |
| Material | Polyamide |
| Colour | Black |
| Length | 78cm |
| Should To Shoulder | 58cm |
| Pit To Pit | 70cm |
| SKU | 369941 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Stone Island |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | XXXL |
| Material | Polyamide |
| Colour | Black |
| Length | 78cm |
| Should To Shoulder | 58cm |
| Pit To Pit | 70cm |
| SKU | 369941 |
























