🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Men's Damier Ebene Portobello Messenger Bag Brown
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Messenger Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Brown |
| Height | 29cm |
| Width | 16cm |
| Depth | 5cm |
| SKU | 358153 |
$158.53
Original: $452.95
-65%Men's Damier Ebene Portobello Messenger Bag Brown—
$452.95
$158.53More Images











Men's Damier Ebene Portobello Messenger Bag Brown
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Messenger Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Brown |
| Height | 29cm |
| Width | 16cm |
| Depth | 5cm |
| SKU | 358153 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Messenger Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Brown |
| Height | 29cm |
| Width | 16cm |
| Depth | 5cm |
| SKU | 358153 |
























