🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Men's Damier Graphite Christopher Backpack Black
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Backpack |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Black |
| Height | 45cm |
| Width | 37cm |
| Depth | 12cm |
| SKU | 363354 |
$1,245.62
Men's Damier Graphite Christopher Backpack Black—
$1,245.62
More Images












Men's Damier Graphite Christopher Backpack Black
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Backpack |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Black |
| Height | 45cm |
| Width | 37cm |
| Depth | 12cm |
| SKU | 363354 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Backpack |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Black |
| Height | 45cm |
| Width | 37cm |
| Depth | 12cm |
| SKU | 363354 |
























