🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Men's Damier Graphite Pocket Organiser Wallet Black
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Wallet |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Black |
| Height | 11cm |
| Width | 7.5cm |
| Depth | 1cm |
| Comments | Initials S.A stamped inside. Light wear to piping. |
| SKU | 311142 |
$30.31
Original: $86.59
-65%Men's Damier Graphite Pocket Organiser Wallet Black—
$86.59
$30.31More Images













Men's Damier Graphite Pocket Organiser Wallet Black
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Wallet |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Black |
| Height | 11cm |
| Width | 7.5cm |
| Depth | 1cm |
| Comments | Initials S.A stamped inside. Light wear to piping. |
| SKU | 311142 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Wallet |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Black |
| Height | 11cm |
| Width | 7.5cm |
| Depth | 1cm |
| Comments | Initials S.A stamped inside. Light wear to piping. |
| SKU | 311142 |
























