🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Men's Damier Graphite Pocket Organizer Wallet Black
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Wallet |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Black |
| Height | 12cm |
| Width | 7.5cm |
| Depth | 1cm |
| Comments | Light wear to the corners. Please see images. |
| SKU | 355060 |
$46.63
Original: $133.22
-65%Men's Damier Graphite Pocket Organizer Wallet Black—
$133.22
$46.63More Images










Men's Damier Graphite Pocket Organizer Wallet Black
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Wallet |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Black |
| Height | 12cm |
| Width | 7.5cm |
| Depth | 1cm |
| Comments | Light wear to the corners. Please see images. |
| SKU | 355060 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Wallet |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Black |
| Height | 12cm |
| Width | 7.5cm |
| Depth | 1cm |
| Comments | Light wear to the corners. Please see images. |
| SKU | 355060 |
























