🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Men's Damier Infini Pocket Organiser Wallet Navy
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Wallet |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Navy |
| Height | 12.5cm |
| Width | 8cm |
| Depth | 2cm |
| SKU | 325602 |
$179.85
Men's Damier Infini Pocket Organiser Wallet Navy—
$179.85
More Images





Men's Damier Infini Pocket Organiser Wallet Navy
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Wallet |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Navy |
| Height | 12.5cm |
| Width | 8cm |
| Depth | 2cm |
| SKU | 325602 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Wallet |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Navy |
| Height | 12.5cm |
| Width | 8cm |
| Depth | 2cm |
| SKU | 325602 |
























