🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Men's Damier Signature Crewneck Jumper Grey Size M
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Jumper |
| Size | M |
| Material | Wool |
| Colour | Grey |
| Length | 73cm |
| Should To Shoulder | 46cm |
| Pit To Pit | 65cm |
| SKU | 360859 |
$158.53
Original: $452.95
-65%Men's Damier Signature Crewneck Jumper Grey Size M—
$452.95
$158.53More Images







Men's Damier Signature Crewneck Jumper Grey Size M
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Jumper |
| Size | M |
| Material | Wool |
| Colour | Grey |
| Length | 73cm |
| Should To Shoulder | 46cm |
| Pit To Pit | 65cm |
| SKU | 360859 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Jumper |
| Size | M |
| Material | Wool |
| Colour | Grey |
| Length | 73cm |
| Should To Shoulder | 46cm |
| Pit To Pit | 65cm |
| SKU | 360859 |
























