š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Men's Diagonal Print Hoodie Black Size M
| Brand | Off-White |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Hoodie |
| Size | M |
| Material | Cotton |
| Colour | Black |
| Length | 66cm |
| Should To Shoulder | 50cm |
| Pit To Pit | 55cm |
| Comments | Small hole to front pocket corner |
| SKU | 336471 |
$58.29
Original: $166.53
-65%Men's Diagonal Print Hoodie Black Size Mā
$166.53
$58.29More Images







Men's Diagonal Print Hoodie Black Size M
| Brand | Off-White |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Hoodie |
| Size | M |
| Material | Cotton |
| Colour | Black |
| Length | 66cm |
| Should To Shoulder | 50cm |
| Pit To Pit | 55cm |
| Comments | Small hole to front pocket corner |
| SKU | 336471 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Off-White |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Hoodie |
| Size | M |
| Material | Cotton |
| Colour | Black |
| Length | 66cm |
| Should To Shoulder | 50cm |
| Pit To Pit | 55cm |
| Comments | Small hole to front pocket corner |
| SKU | 336471 |
























