🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Men's Discovery Monogram Eclipse Taiga Backpack Black
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Backpack |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Bag Only |
| Colour | Black |
| Height | 37cm |
| Width | 35cm |
| Depth | 17.5cm |
| SKU | 355980 |
$461.62
Original: $1,318.90
-65%Men's Discovery Monogram Eclipse Taiga Backpack Black—
$1,318.90
$461.62More Images












Men's Discovery Monogram Eclipse Taiga Backpack Black
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Backpack |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Bag Only |
| Colour | Black |
| Height | 37cm |
| Width | 35cm |
| Depth | 17.5cm |
| SKU | 355980 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Backpack |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Bag Only |
| Colour | Black |
| Height | 37cm |
| Width | 35cm |
| Depth | 17.5cm |
| SKU | 355980 |
























