🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Men's Distressed Logo Print Windbreaker Black Size IT 48 / M
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Windbreaker |
| Size | IT 48 / M |
| Material | Polyamide |
| Colour | Black |
| Length | 61cm |
| Should To Shoulder | 46cm |
| Pit To Pit | 57cm |
| SKU | 330364 |
$519.57
Men's Distressed Logo Print Windbreaker Black Size IT 48 / M—
$519.57
More Images








Men's Distressed Logo Print Windbreaker Black Size IT 48 / M
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Windbreaker |
| Size | IT 48 / M |
| Material | Polyamide |
| Colour | Black |
| Length | 61cm |
| Should To Shoulder | 46cm |
| Pit To Pit | 57cm |
| SKU | 330364 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Windbreaker |
| Size | IT 48 / M |
| Material | Polyamide |
| Colour | Black |
| Length | 61cm |
| Should To Shoulder | 46cm |
| Pit To Pit | 57cm |
| SKU | 330364 |
























