🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Men's Distressed Skinny Jeans Blue Size Waist 28"
| Brand | Amiri |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Jeans |
| Size | Waist 28" |
| Material | Denim |
| Colour | Blue |
| Waist | 36cm |
| Inner Leg | 84cm |
| SKU | 327824 |
$233.14
Men's Distressed Skinny Jeans Blue Size Waist 28"—
$233.14
More Images








Men's Distressed Skinny Jeans Blue Size Waist 28"
| Brand | Amiri |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Jeans |
| Size | Waist 28" |
| Material | Denim |
| Colour | Blue |
| Waist | 36cm |
| Inner Leg | 84cm |
| SKU | 327824 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Amiri |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Jeans |
| Size | Waist 28" |
| Material | Denim |
| Colour | Blue |
| Waist | 36cm |
| Inner Leg | 84cm |
| SKU | 327824 |






















