🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Men's Logo Print Jumper Khaki Size M
| Brand | Amiri |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Jumper |
| Size | M |
| Material | Cotton |
| Colour | Khaki |
| Length | 63cm |
| Should To Shoulder | 49cm |
| Pit To Pit | 64cm |
| SKU | 333195 |
$62.95
Original: $179.85
-65%Men's Logo Print Jumper Khaki Size M—
$179.85
$62.95More Images







Men's Logo Print Jumper Khaki Size M
| Brand | Amiri |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Jumper |
| Size | M |
| Material | Cotton |
| Colour | Khaki |
| Length | 63cm |
| Should To Shoulder | 49cm |
| Pit To Pit | 64cm |
| SKU | 333195 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Amiri |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Jumper |
| Size | M |
| Material | Cotton |
| Colour | Khaki |
| Length | 63cm |
| Should To Shoulder | 49cm |
| Pit To Pit | 64cm |
| SKU | 333195 |






















