🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Men's Slash Distressed Jeans Blue Size Waist 32"
| Brand | Amiri |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Jeans |
| Size | Waist 32" |
| Material | Denim |
| Colour | Blue |
| Waist | 39cm |
| Inner Leg | 87cm |
| SKU | 322478 |
$74.60
Original: $213.15
-65%Men's Slash Distressed Jeans Blue Size Waist 32"—
$213.15
$74.60More Images





Men's Slash Distressed Jeans Blue Size Waist 32"
| Brand | Amiri |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Jeans |
| Size | Waist 32" |
| Material | Denim |
| Colour | Blue |
| Waist | 39cm |
| Inner Leg | 87cm |
| SKU | 322478 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Amiri |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Jeans |
| Size | Waist 32" |
| Material | Denim |
| Colour | Blue |
| Waist | 39cm |
| Inner Leg | 87cm |
| SKU | 322478 |






















