🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Men's Distresses Studded Denim Jacket Grey Size IT 46 / S
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Jacket |
| Size | IT 46 / S |
| Material | Denim |
| Colour | Grey |
| Length | 60cm |
| Should To Shoulder | 44cm |
| Pit To Pit | 49cm |
| Comments | Chain included, but has become detached from back of jacket. |
| SKU | 325586 |
$139.88
Original: $399.67
-65%Men's Distresses Studded Denim Jacket Grey Size IT 46 / S—
$399.67
$139.88More Images








Men's Distresses Studded Denim Jacket Grey Size IT 46 / S
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Jacket |
| Size | IT 46 / S |
| Material | Denim |
| Colour | Grey |
| Length | 60cm |
| Should To Shoulder | 44cm |
| Pit To Pit | 49cm |
| Comments | Chain included, but has become detached from back of jacket. |
| SKU | 325586 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Jacket |
| Size | IT 46 / S |
| Material | Denim |
| Colour | Grey |
| Length | 60cm |
| Should To Shoulder | 44cm |
| Pit To Pit | 49cm |
| Comments | Chain included, but has become detached from back of jacket. |
| SKU | 325586 |
























