🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Men's Double G Slim Jeans Grey Size Waist 32"
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Jeans |
| Size | Waist 32" |
| Material | Denim |
| Colour | Grey |
| Waist | 39cm |
| Inner Leg | 70cm |
| SKU | 351295 |
$76.94
Original: $219.82
-65%Men's Double G Slim Jeans Grey Size Waist 32"—
$219.82
$76.94More Images









Men's Double G Slim Jeans Grey Size Waist 32"
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Jeans |
| Size | Waist 32" |
| Material | Denim |
| Colour | Grey |
| Waist | 39cm |
| Inner Leg | 70cm |
| SKU | 351295 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Jeans |
| Size | Waist 32" |
| Material | Denim |
| Colour | Grey |
| Waist | 39cm |
| Inner Leg | 70cm |
| SKU | 351295 |
























