🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Men's Dripping Arrows T-Shirt White Size XXS
| Brand | Off-White |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | XXS |
| Material | Cotton |
| Colour | White |
| Length | 73cm |
| Should To Shoulder | 48cm |
| Pit To Pit | 58cm |
| Comments | Two minor marks as pictured. |
| SKU | 321754 |
$25.64
Original: $73.27
-65%Men's Dripping Arrows T-Shirt White Size XXS—
$73.27
$25.64More Images








Men's Dripping Arrows T-Shirt White Size XXS
| Brand | Off-White |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | XXS |
| Material | Cotton |
| Colour | White |
| Length | 73cm |
| Should To Shoulder | 48cm |
| Pit To Pit | 58cm |
| Comments | Two minor marks as pictured. |
| SKU | 321754 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Off-White |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | XXS |
| Material | Cotton |
| Colour | White |
| Length | 73cm |
| Should To Shoulder | 48cm |
| Pit To Pit | 58cm |
| Comments | Two minor marks as pictured. |
| SKU | 321754 |
























