🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Men's Embossed Logo Wallet Navy
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Never Worn |
| Style | Wallet |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Box |
| Colour | Navy |
| Height | 10cm |
| Width | 11cm |
| Depth | 2cm |
| SKU | 362329 |
$79.27
Original: $226.48
-65%Men's Embossed Logo Wallet Navy—
$226.48
$79.27More Images







Men's Embossed Logo Wallet Navy
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Never Worn |
| Style | Wallet |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Box |
| Colour | Navy |
| Height | 10cm |
| Width | 11cm |
| Depth | 2cm |
| SKU | 362329 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Never Worn |
| Style | Wallet |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Box |
| Colour | Navy |
| Height | 10cm |
| Width | 11cm |
| Depth | 2cm |
| SKU | 362329 |
























