🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Men's Embossed Lv T-Shirt Navy Size XS
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | XS |
| Material | Cotton |
| Est Retail Price | £525.0 |
| Colour | Navy |
| Length | 66cm |
| Should To Shoulder | 50cm |
| Pit To Pit | 52cm |
| SKU | 241996 |
$432.97
Men's Embossed Lv T-Shirt Navy Size XS—
$432.97
More Images






Men's Embossed Lv T-Shirt Navy Size XS
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | XS |
| Material | Cotton |
| Est Retail Price | £525.0 |
| Colour | Navy |
| Length | 66cm |
| Should To Shoulder | 50cm |
| Pit To Pit | 52cm |
| SKU | 241996 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | XS |
| Material | Cotton |
| Est Retail Price | £525.0 |
| Colour | Navy |
| Length | 66cm |
| Should To Shoulder | 50cm |
| Pit To Pit | 52cm |
| SKU | 241996 |
























