đźšš Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Men's Embroidered Anchor Long Sleeve T-Shirt White Size L
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Long Sleeve T-Shirt |
| Size | L |
| Material | Cotton |
| Colour | White |
| Length | 73cm |
| Should To Shoulder | 48cm |
| Pit To Pit | 58cm |
| SKU | 348177 |
$53.62
Original: $153.21
-65%Men's Embroidered Anchor Long Sleeve T-Shirt White Size L—
$153.21
$53.62More Images







Men's Embroidered Anchor Long Sleeve T-Shirt White Size L
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Long Sleeve T-Shirt |
| Size | L |
| Material | Cotton |
| Colour | White |
| Length | 73cm |
| Should To Shoulder | 48cm |
| Pit To Pit | 58cm |
| SKU | 348177 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Long Sleeve T-Shirt |
| Size | L |
| Material | Cotton |
| Colour | White |
| Length | 73cm |
| Should To Shoulder | 48cm |
| Pit To Pit | 58cm |
| SKU | 348177 |
























