🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Men's Embroidered Circle Logo Polo Shirt Grey Size S
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Polo Shirt |
| Size | S |
| Material | Cotton |
| Colour | Grey |
| Length | 67cm |
| Should To Shoulder | 43cm |
| Pit To Pit | 47.5cm |
| SKU | 354016 |
$55.95
Original: $159.87
-65%Men's Embroidered Circle Logo Polo Shirt Grey Size S—
$159.87
$55.95More Images







Men's Embroidered Circle Logo Polo Shirt Grey Size S
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Polo Shirt |
| Size | S |
| Material | Cotton |
| Colour | Grey |
| Length | 67cm |
| Should To Shoulder | 43cm |
| Pit To Pit | 47.5cm |
| SKU | 354016 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Polo Shirt |
| Size | S |
| Material | Cotton |
| Colour | Grey |
| Length | 67cm |
| Should To Shoulder | 43cm |
| Pit To Pit | 47.5cm |
| SKU | 354016 |
























