🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Men's Embroidered Logo Jumper Black Size M
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Jumper |
| Size | M |
| Material | Wool |
| Colour | Black |
| Length | 69cm |
| Should To Shoulder | 46cm |
| Pit To Pit | 52cm |
| SKU | 322404 |
$51.29
Original: $146.54
-65%Men's Embroidered Logo Jumper Black Size M—
$146.54
$51.29More Images







Men's Embroidered Logo Jumper Black Size M
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Jumper |
| Size | M |
| Material | Wool |
| Colour | Black |
| Length | 69cm |
| Should To Shoulder | 46cm |
| Pit To Pit | 52cm |
| SKU | 322404 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Jumper |
| Size | M |
| Material | Wool |
| Colour | Black |
| Length | 69cm |
| Should To Shoulder | 46cm |
| Pit To Pit | 52cm |
| SKU | 322404 |
























