🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Men's Embroidered Logo Jumper Navy Size IT 52 / UK XL
| Brand | Tom Ford |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Jumper |
| Size | IT 52 / UK XL |
| Material | Cotton |
| Colour | Navy |
| Length | 58cm |
| Should To Shoulder | 48cm |
| Pit To Pit | 60cm |
| SKU | 369893 |
$153.21
Men's Embroidered Logo Jumper Navy Size IT 52 / UK XL—
$153.21
More Images







Men's Embroidered Logo Jumper Navy Size IT 52 / UK XL
| Brand | Tom Ford |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Jumper |
| Size | IT 52 / UK XL |
| Material | Cotton |
| Colour | Navy |
| Length | 58cm |
| Should To Shoulder | 48cm |
| Pit To Pit | 60cm |
| SKU | 369893 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Tom Ford |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Jumper |
| Size | IT 52 / UK XL |
| Material | Cotton |
| Colour | Navy |
| Length | 58cm |
| Should To Shoulder | 48cm |
| Pit To Pit | 60cm |
| SKU | 369893 |
























