🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Men's Embroidered Logo Jumper Salmon Size IT 52 / UK XL
| Brand | Tom Ford |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Jumper |
| Size | IT 52 / UK XL |
| Material | Cotton |
| Colour | Salmon |
| Length | 72cm |
| Should To Shoulder | 43cm |
| Pit To Pit | 59cm |
| SKU | 369891 |
$133.22
Men's Embroidered Logo Jumper Salmon Size IT 52 / UK XL—
$133.22
More Images







Men's Embroidered Logo Jumper Salmon Size IT 52 / UK XL
| Brand | Tom Ford |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Jumper |
| Size | IT 52 / UK XL |
| Material | Cotton |
| Colour | Salmon |
| Length | 72cm |
| Should To Shoulder | 43cm |
| Pit To Pit | 59cm |
| SKU | 369891 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Tom Ford |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Jumper |
| Size | IT 52 / UK XL |
| Material | Cotton |
| Colour | Salmon |
| Length | 72cm |
| Should To Shoulder | 43cm |
| Pit To Pit | 59cm |
| SKU | 369891 |
























