đźšš Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Men's Embroidered Logo Polo Shirt White Size M
| Brand | Burberry |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Polo Shirt |
| Size | M |
| Material | Cotton |
| Colour | White |
| Length | 72cm |
| Should To Shoulder | 45cm |
| Pit To Pit | 53cm |
| SKU | 319361 |
$30.31
Original: $86.59
-65%Men's Embroidered Logo Polo Shirt White Size M—
$86.59
$30.31More Images







Men's Embroidered Logo Polo Shirt White Size M
| Brand | Burberry |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Polo Shirt |
| Size | M |
| Material | Cotton |
| Colour | White |
| Length | 72cm |
| Should To Shoulder | 45cm |
| Pit To Pit | 53cm |
| SKU | 319361 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Burberry |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Polo Shirt |
| Size | M |
| Material | Cotton |
| Colour | White |
| Length | 72cm |
| Should To Shoulder | 45cm |
| Pit To Pit | 53cm |
| SKU | 319361 |






















