🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Men's Leopard Logo Print Sweatshirt Grey Size XS
| Brand | Burberry |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Sweatshirt |
| Size | XS |
| Material | Cotton |
| Colour | Grey |
| Length | 67cm |
| Should To Shoulder | 44cm |
| Pit To Pit | 52cm |
| Comments | Light fading to the print. |
| SKU | 303540 |
$25.64
Original: $73.27
-65%Men's Leopard Logo Print Sweatshirt Grey Size XS—
$73.27
$25.64More Images






Men's Leopard Logo Print Sweatshirt Grey Size XS
| Brand | Burberry |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Sweatshirt |
| Size | XS |
| Material | Cotton |
| Colour | Grey |
| Length | 67cm |
| Should To Shoulder | 44cm |
| Pit To Pit | 52cm |
| Comments | Light fading to the print. |
| SKU | 303540 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Burberry |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Sweatshirt |
| Size | XS |
| Material | Cotton |
| Colour | Grey |
| Length | 67cm |
| Should To Shoulder | 44cm |
| Pit To Pit | 52cm |
| Comments | Light fading to the print. |
| SKU | 303540 |






















