🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Men's Embroidered Logo T-Shirt White Size L
| Brand | Burberry |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | L |
| Material | Cotton |
| Colour | White |
| Length | 74cm |
| Should To Shoulder | 44.5cm |
| Pit To Pit | 55cm |
| Comments | Light marks to back as pictured. |
| SKU | 316444 |
$39.97
Men's Embroidered Logo T-Shirt White Size L—
$39.97
More Images








Men's Embroidered Logo T-Shirt White Size L
| Brand | Burberry |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | L |
| Material | Cotton |
| Colour | White |
| Length | 74cm |
| Should To Shoulder | 44.5cm |
| Pit To Pit | 55cm |
| Comments | Light marks to back as pictured. |
| SKU | 316444 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Burberry |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | L |
| Material | Cotton |
| Colour | White |
| Length | 74cm |
| Should To Shoulder | 44.5cm |
| Pit To Pit | 55cm |
| Comments | Light marks to back as pictured. |
| SKU | 316444 |






















