🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Men's Embroidered Logo Striped T-Shirt White Size L
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | L |
| Material | Cotton |
| Colour | White |
| Length | 72cm |
| Should To Shoulder | 51cm |
| Pit To Pit | 55cm |
| SKU | 342519 |
$199.83
Men's Embroidered Logo Striped T-Shirt White Size L—
$199.83
More Images








Men's Embroidered Logo Striped T-Shirt White Size L
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | L |
| Material | Cotton |
| Colour | White |
| Length | 72cm |
| Should To Shoulder | 51cm |
| Pit To Pit | 55cm |
| SKU | 342519 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | L |
| Material | Cotton |
| Colour | White |
| Length | 72cm |
| Should To Shoulder | 51cm |
| Pit To Pit | 55cm |
| SKU | 342519 |
























