🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Men's Embroidered Logo Sweatshirt Grey Size S
| Brand | Philipp Plein |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Sweatshirt |
| Size | S |
| Material | Wool |
| Colour | Grey |
| Length | 58.5cm |
| Should To Shoulder | 39cm |
| Pit To Pit | 46cm |
| SKU | 321178 |
$23.31
Original: $66.61
-65%Men's Embroidered Logo Sweatshirt Grey Size S—
$66.61
$23.31More Images








Men's Embroidered Logo Sweatshirt Grey Size S
| Brand | Philipp Plein |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Sweatshirt |
| Size | S |
| Material | Wool |
| Colour | Grey |
| Length | 58.5cm |
| Should To Shoulder | 39cm |
| Pit To Pit | 46cm |
| SKU | 321178 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Philipp Plein |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Sweatshirt |
| Size | S |
| Material | Wool |
| Colour | Grey |
| Length | 58.5cm |
| Should To Shoulder | 39cm |
| Pit To Pit | 46cm |
| SKU | 321178 |
























