🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Men's Embroidered Lv T-Shirt White Size S
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | S |
| Material | Cotton |
| Colour | White |
| Length | 66cm |
| Should To Shoulder | 44cm |
| Pit To Pit | 51cm |
| SKU | 355654 |
$53.62
Original: $153.21
-65%Men's Embroidered Lv T-Shirt White Size S—
$153.21
$53.62More Images







Men's Embroidered Lv T-Shirt White Size S
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | S |
| Material | Cotton |
| Colour | White |
| Length | 66cm |
| Should To Shoulder | 44cm |
| Pit To Pit | 51cm |
| SKU | 355654 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | S |
| Material | Cotton |
| Colour | White |
| Length | 66cm |
| Should To Shoulder | 44cm |
| Pit To Pit | 51cm |
| SKU | 355654 |
























