🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Men's Epi Leather Christopher X Supreme Backpack Red
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Backpack |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Dust Bag |
| Colour | Red |
| Height | 43cm |
| Width | 33cm |
| Depth | 12.5cm |
| SKU | 353477 |
$1,070.10
Original: $3,057.44
-65%Men's Epi Leather Christopher X Supreme Backpack Red—
$3,057.44
$1,070.10More Images





















Men's Epi Leather Christopher X Supreme Backpack Red
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Backpack |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Dust Bag |
| Colour | Red |
| Height | 43cm |
| Width | 33cm |
| Depth | 12.5cm |
| SKU | 353477 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Backpack |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Dust Bag |
| Colour | Red |
| Height | 43cm |
| Width | 33cm |
| Depth | 12.5cm |
| SKU | 353477 |
























