🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Men's Gaudenier Down Jacket Black Size 2 / M
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | 2 / M |
| Material | Polyamide |
| Colour | Black |
| Length | 63cm |
| Should To Shoulder | 41cm |
| Pit To Pit | 53cm |
| Comments | Item is in very good condition, there is minor wear to the hardware in areas as pictured. |
| SKU | 321669 |
$72.27
Original: $206.49
-65%Men's Gaudenier Down Jacket Black Size 2 / M—
$206.49
$72.27More Images










Men's Gaudenier Down Jacket Black Size 2 / M
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | 2 / M |
| Material | Polyamide |
| Colour | Black |
| Length | 63cm |
| Should To Shoulder | 41cm |
| Pit To Pit | 53cm |
| Comments | Item is in very good condition, there is minor wear to the hardware in areas as pictured. |
| SKU | 321669 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | 2 / M |
| Material | Polyamide |
| Colour | Black |
| Length | 63cm |
| Should To Shoulder | 41cm |
| Pit To Pit | 53cm |
| Comments | Item is in very good condition, there is minor wear to the hardware in areas as pictured. |
| SKU | 321669 |
























