🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Men's Gg Cardigan Blue Size M
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Cardigan |
| Size | M |
| Material | Cotton |
| Colour | Blue |
| Length | 63cm |
| Should To Shoulder | 49cm |
| Pit To Pit | 59cm |
| SKU | 353057 |
$125.89
Original: $359.70
-65%Men's Gg Cardigan Blue Size M—
$359.70
$125.89More Images







Men's Gg Cardigan Blue Size M
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Cardigan |
| Size | M |
| Material | Cotton |
| Colour | Blue |
| Length | 63cm |
| Should To Shoulder | 49cm |
| Pit To Pit | 59cm |
| SKU | 353057 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Cardigan |
| Size | M |
| Material | Cotton |
| Colour | Blue |
| Length | 63cm |
| Should To Shoulder | 49cm |
| Pit To Pit | 59cm |
| SKU | 353057 |
























