🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Men's Gg Faille Shirt Black Size IT 52 / UK XL
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Never Worn - With Tags |
| Style | Shirt |
| Size | IT 52 / UK XL |
| Material | Silk |
| Colour | Black |
| Length | 80cm |
| Should To Shoulder | 57cm |
| Pit To Pit | 61cm |
| SKU | 368328 |
$256.45
Original: $732.72
-65%Men's Gg Faille Shirt Black Size IT 52 / UK XL—
$732.72
$256.45More Images








Men's Gg Faille Shirt Black Size IT 52 / UK XL
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Never Worn - With Tags |
| Style | Shirt |
| Size | IT 52 / UK XL |
| Material | Silk |
| Colour | Black |
| Length | 80cm |
| Should To Shoulder | 57cm |
| Pit To Pit | 61cm |
| SKU | 368328 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Never Worn - With Tags |
| Style | Shirt |
| Size | IT 52 / UK XL |
| Material | Silk |
| Colour | Black |
| Length | 80cm |
| Should To Shoulder | 57cm |
| Pit To Pit | 61cm |
| SKU | 368328 |
























