🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Men's Gg Faille Swim Shorts Black Size W36 / IT 52
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Never Worn - With Tags |
| Style | Swim Shorts |
| Size | W36 / IT 52 |
| Material | Polyester |
| Colour | Black |
| Waist | 45cm |
| Inner Leg | 22cm |
| SKU | 368334 |
$151.54
Original: $432.97
-65%Men's Gg Faille Swim Shorts Black Size W36 / IT 52—
$432.97
$151.54More Images







Men's Gg Faille Swim Shorts Black Size W36 / IT 52
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Never Worn - With Tags |
| Style | Swim Shorts |
| Size | W36 / IT 52 |
| Material | Polyester |
| Colour | Black |
| Waist | 45cm |
| Inner Leg | 22cm |
| SKU | 368334 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Never Worn - With Tags |
| Style | Swim Shorts |
| Size | W36 / IT 52 |
| Material | Polyester |
| Colour | Black |
| Waist | 45cm |
| Inner Leg | 22cm |
| SKU | 368334 |
























