🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Men's Gg Logo Print T-Shirt Black Size XS
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | XS |
| Material | Cotton |
| Colour | Black |
| Length | 69.5cm |
| Should To Shoulder | 45cm |
| Pit To Pit | 50cm |
| Comments | Minor cracking to print as pictured. |
| SKU | 319503 |
$32.64
Original: $93.26
-65%Men's Gg Logo Print T-Shirt Black Size XS—
$93.26
$32.64More Images








Men's Gg Logo Print T-Shirt Black Size XS
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | XS |
| Material | Cotton |
| Colour | Black |
| Length | 69.5cm |
| Should To Shoulder | 45cm |
| Pit To Pit | 50cm |
| Comments | Minor cracking to print as pictured. |
| SKU | 319503 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | XS |
| Material | Cotton |
| Colour | Black |
| Length | 69.5cm |
| Should To Shoulder | 45cm |
| Pit To Pit | 50cm |
| Comments | Minor cracking to print as pictured. |
| SKU | 319503 |
























