🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Men's Gg Supreme Jumper Beige Size L
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Never Worn - With Tags |
| Style | Jumper |
| Size | L |
| Material | Wool |
| Comes With | Tags |
| Colour | Beige |
| Length | 68cm |
| Should To Shoulder | 44cm |
| Pit To Pit | 55cm |
| SKU | 371136 |
$235.47
Original: $672.77
-65%Men's Gg Supreme Jumper Beige Size L—
$672.77
$235.47More Images








Men's Gg Supreme Jumper Beige Size L
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Never Worn - With Tags |
| Style | Jumper |
| Size | L |
| Material | Wool |
| Comes With | Tags |
| Colour | Beige |
| Length | 68cm |
| Should To Shoulder | 44cm |
| Pit To Pit | 55cm |
| SKU | 371136 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Never Worn - With Tags |
| Style | Jumper |
| Size | L |
| Material | Wool |
| Comes With | Tags |
| Colour | Beige |
| Length | 68cm |
| Should To Shoulder | 44cm |
| Pit To Pit | 55cm |
| SKU | 371136 |
























