🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Men's Gg Supreme Kingsnake Lanyard Card Holder Beige
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Card Holder |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Beige |
| Height | 7.5cm |
| Width | 13cm |
| Depth | 1cm |
| SKU | 336051 |
$53.62
Original: $153.21
-65%Men's Gg Supreme Kingsnake Lanyard Card Holder Beige—
$153.21
$53.62More Images







Men's Gg Supreme Kingsnake Lanyard Card Holder Beige
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Card Holder |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Beige |
| Height | 7.5cm |
| Width | 13cm |
| Depth | 1cm |
| SKU | 336051 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Card Holder |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Beige |
| Height | 7.5cm |
| Width | 13cm |
| Depth | 1cm |
| SKU | 336051 |
























