🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Men's Gg Supreme Large Messenger Bag Black
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Messenger Bag |
| Size | One Size |
| Material | Linen |
| Comes With | Bag Only |
| Colour | Black |
| Height | 32cm |
| Width | 27cm |
| Depth | 3cm |
| SKU | 313209 |
$135.22
Original: $386.34
-65%Men's Gg Supreme Large Messenger Bag Black—
$386.34
$135.22More Images










Men's Gg Supreme Large Messenger Bag Black
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Messenger Bag |
| Size | One Size |
| Material | Linen |
| Comes With | Bag Only |
| Colour | Black |
| Height | 32cm |
| Width | 27cm |
| Depth | 3cm |
| SKU | 313209 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Messenger Bag |
| Size | One Size |
| Material | Linen |
| Comes With | Bag Only |
| Colour | Black |
| Height | 32cm |
| Width | 27cm |
| Depth | 3cm |
| SKU | 313209 |
























