🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Men's Gg Supreme Wool Jumper Blue Size L
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Jumper |
| Size | L |
| Material | Wool |
| Colour | Blue |
| Length | 68cm |
| Should To Shoulder | 44cm |
| Pit To Pit | 54.5cm |
| SKU | 357326 |
$566.19
Men's Gg Supreme Wool Jumper Blue Size L—
$566.19
More Images







Men's Gg Supreme Wool Jumper Blue Size L
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Jumper |
| Size | L |
| Material | Wool |
| Colour | Blue |
| Length | 68cm |
| Should To Shoulder | 44cm |
| Pit To Pit | 54.5cm |
| SKU | 357326 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Jumper |
| Size | L |
| Material | Wool |
| Colour | Blue |
| Length | 68cm |
| Should To Shoulder | 44cm |
| Pit To Pit | 54.5cm |
| SKU | 357326 |
























