🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Men's Glacier Down Jacket Navy Size 2 / M
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | 2 / M |
| Material | Polyamide |
| Colour | Navy |
| Length | 64cm |
| Should To Shoulder | 48cm |
| Pit To Pit | 58cm |
| SKU | 349052 |
$193.50
Original: $552.87
-65%Men's Glacier Down Jacket Navy Size 2 / M—
$552.87
$193.50More Images









Men's Glacier Down Jacket Navy Size 2 / M
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | 2 / M |
| Material | Polyamide |
| Colour | Navy |
| Length | 64cm |
| Should To Shoulder | 48cm |
| Pit To Pit | 58cm |
| SKU | 349052 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | 2 / M |
| Material | Polyamide |
| Colour | Navy |
| Length | 64cm |
| Should To Shoulder | 48cm |
| Pit To Pit | 58cm |
| SKU | 349052 |
























