🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Men's Gradient Monogram Jumper Black Size M
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Jumper |
| Size | M |
| Material | Cotton |
| Colour | Black |
| Length | 66cm |
| Should To Shoulder | 46cm |
| Pit To Pit | 57cm |
| SKU | 340129 |
$692.75
Men's Gradient Monogram Jumper Black Size M—
$692.75
More Images







Men's Gradient Monogram Jumper Black Size M
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Jumper |
| Size | M |
| Material | Cotton |
| Colour | Black |
| Length | 66cm |
| Should To Shoulder | 46cm |
| Pit To Pit | 57cm |
| SKU | 340129 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Jumper |
| Size | M |
| Material | Cotton |
| Colour | Black |
| Length | 66cm |
| Should To Shoulder | 46cm |
| Pit To Pit | 57cm |
| SKU | 340129 |
























