🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Men's Haggi Down Jacket Navy Size 3 / L
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | 3 / L |
| Material | Polyamide |
| Colour | Navy |
| Length | 65cm |
| Should To Shoulder | 48cm |
| Pit To Pit | 59cm |
| SKU | 365549 |
$209.82
Original: $599.50
-65%Men's Haggi Down Jacket Navy Size 3 / L—
$599.50
$209.82More Images








Men's Haggi Down Jacket Navy Size 3 / L
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | 3 / L |
| Material | Polyamide |
| Colour | Navy |
| Length | 65cm |
| Should To Shoulder | 48cm |
| Pit To Pit | 59cm |
| SKU | 365549 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | 3 / L |
| Material | Polyamide |
| Colour | Navy |
| Length | 65cm |
| Should To Shoulder | 48cm |
| Pit To Pit | 59cm |
| SKU | 365549 |
























