🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Men's Helvet Pattern Check Long Sleeve Shirt Beige Size S
| Brand | Off-White |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Never Worn - With Tags |
| Style | Long Sleeve Shirt |
| Size | S |
| Material | Cotton |
| Colour | Beige |
| Length | 73cm |
| Should To Shoulder | 48cm |
| Pit To Pit | 53cm |
| SKU | 350979 |
$226.48
Men's Helvet Pattern Check Long Sleeve Shirt Beige Size S—
$226.48
More Images








Men's Helvet Pattern Check Long Sleeve Shirt Beige Size S
| Brand | Off-White |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Never Worn - With Tags |
| Style | Long Sleeve Shirt |
| Size | S |
| Material | Cotton |
| Colour | Beige |
| Length | 73cm |
| Should To Shoulder | 48cm |
| Pit To Pit | 53cm |
| SKU | 350979 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Off-White |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Never Worn - With Tags |
| Style | Long Sleeve Shirt |
| Size | S |
| Material | Cotton |
| Colour | Beige |
| Length | 73cm |
| Should To Shoulder | 48cm |
| Pit To Pit | 53cm |
| SKU | 350979 |
























