🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Men's Kibo Down Jacket Grey Size 2 / M
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | 2 / M |
| Material | Wool |
| Colour | Grey |
| Length | 67cm |
| Should To Shoulder | 48cm |
| Pit To Pit | 54cm |
| SKU | 352387 |
$123.56
Original: $353.04
-65%Men's Kibo Down Jacket Grey Size 2 / M—
$353.04
$123.56More Images










Men's Kibo Down Jacket Grey Size 2 / M
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | 2 / M |
| Material | Wool |
| Colour | Grey |
| Length | 67cm |
| Should To Shoulder | 48cm |
| Pit To Pit | 54cm |
| SKU | 352387 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | 2 / M |
| Material | Wool |
| Colour | Grey |
| Length | 67cm |
| Should To Shoulder | 48cm |
| Pit To Pit | 54cm |
| SKU | 352387 |
























