🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Men's Lens Logo Jumper Khaki Size XXXL
| Brand | C.P. Company |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Jumper |
| Size | XXXL |
| Material | Cotton |
| Colour | Khaki |
| Length | 74cm |
| Should To Shoulder | 51cm |
| Pit To Pit | 68cm |
| Comments | Small mark to the left sleeve as pictured. |
| SKU | 349362 |
$23.31
Original: $66.61
-65%Men's Lens Logo Jumper Khaki Size XXXL—
$66.61
$23.31More Images









Men's Lens Logo Jumper Khaki Size XXXL
| Brand | C.P. Company |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Jumper |
| Size | XXXL |
| Material | Cotton |
| Colour | Khaki |
| Length | 74cm |
| Should To Shoulder | 51cm |
| Pit To Pit | 68cm |
| Comments | Small mark to the left sleeve as pictured. |
| SKU | 349362 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | C.P. Company |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Jumper |
| Size | XXXL |
| Material | Cotton |
| Colour | Khaki |
| Length | 74cm |
| Should To Shoulder | 51cm |
| Pit To Pit | 68cm |
| Comments | Small mark to the left sleeve as pictured. |
| SKU | 349362 |
























