🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Men's Lens OverShirt Navy Size S
| Brand | C.P. Company |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | OverShirt |
| Size | S |
| Material | Cotton |
| Colour | Navy |
| Length | 64cm |
| Should To Shoulder | 43cm |
| Pit To Pit | 51cm |
| Comments | Very light mark on left sleeve. |
| SKU | 351153 |
$37.30
Original: $106.58
-65%Men's Lens OverShirt Navy Size S—
$106.58
$37.30More Images









Men's Lens OverShirt Navy Size S
| Brand | C.P. Company |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | OverShirt |
| Size | S |
| Material | Cotton |
| Colour | Navy |
| Length | 64cm |
| Should To Shoulder | 43cm |
| Pit To Pit | 51cm |
| Comments | Very light mark on left sleeve. |
| SKU | 351153 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | C.P. Company |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | OverShirt |
| Size | S |
| Material | Cotton |
| Colour | Navy |
| Length | 64cm |
| Should To Shoulder | 43cm |
| Pit To Pit | 51cm |
| Comments | Very light mark on left sleeve. |
| SKU | 351153 |
























